Soğutma Grubu Chiller. Su Soğutma Kulesi. Klima Santrali. Fan Coil. Otomasyon Pompa Elektronik Elektrik Mekanik Tesisat Bakım Onarım Revizyon Tamiri, Filtre değişimi, Periyodik Bakım Onarım anlaşması, Teknik destek, Eğitim, Sistem Devreye alma.

Buzhane_soğuk_depolarıTicari tip Endüstriyel Soğuk Depolar, sağlıklı hijyenik ortamlarıyla, gıda maddelerinin doğallık ve tazeliklerini bozulmadan uzun süre korumalarını sağlayan ve her geçen gün dünyada kabul gören muhafaza sistemlerinin başında yer almaktadır.
Soğuk hava depolarının ülke ekonomisindeki işlevi, besin maddelerinin üretiminden pazarlama ve tüketim aşamaları süresince etken olmaktadır. Gıda endüstrisinin dışında, kimyasal ve tıbbi malzemelerin de, uygun koşullarda saklanabilmesi için endüstriyel soğuk depolar çok kullanılan bir yöntem olmaktadır.
Soğuk depoların kurulduğu tesislerin başında, hastaneler, laboratuarlar, süpermarketler, pastane ve lokantalar gibi kurumlar bulunmakta, farklı kullanım alanlarına uygun olarak ideal ölçülerde kurulabilmekte, sandviç paneller sayesinde yüksek ısı yalıtımı oluşturarak büyük enerji tasarrufu sağlamaktadır.
Soğuk depoların yapılmasında kullanılan poliüretan dolgulu prefabrik sandviç paneller teknik nitelikleri, dayanıklılığı ve montaj kolaylığı açısından ısı izolasyonunda mükemmel sonuç veren en ideal malzemedir. Panellerin iç ve dış yüzeylerinde kullanılan polyester veya pvc kaplı galvaniz saç yüzey malzemesi hijyenik özelliği temizlenebilme kolaylığı ve dayanıklılığı ile et, sebze, ve tüm gıda maddeleriyle tıbbi ve medikal ürünlerin tazeliklerini ve özelliklerini en iyi ve en uzun süre bozulmadan korumalarını ve muhafaza edilmelerini sağlar . Soğuk depolar sayesinde çeşitli sektörlerde, nakliye ve fiyat ekonomisi için toplu malzeme alımı mümkün olmakta, alınan malzeme, tam arzu edilen ısılarda korunmakta, bu sayede kalitede arzu edilen seviyeler yakalanabilmektedir.

Endüstriyel Buzhanelerin kullanım alanları:
• Fabrikalar ve Sanayi yapıları
• Tarım ve Hayvancılıkla ilgili sanayi yapıları
• Depolar, Hangarlar, Lojistik tesisler, Antrepolar
• Süper Marketler, Gıda zincirleri • Endüstriyel soğuk depolar
• Sosyal Tesisler  Otel, Yurt Restaurant vs.
• Gıda ürünleri Tesisleri
• Unlu Mamül üreten tesisler
• Tıbbi Malzeme Üreten tesis ve depolar


Buzhaneler farklı kullanım amaçlarına göre panel kalınlıklarında imal edilmektedir.
Buzhane türü Soğutma Derecesi Soğuk Oda Panel Kalınlığı
Serin Oda +6 / +16 °C 40-50 mm
Soğuk Oda / Normal Muhafaza -5 / +5 °C 60-70-80-100 mm
Donmuş Oda / Deep-Freeze -15 / -25 °C 100-120-150 mm
Şok Oda / Şoklama Odası -25 / -40 °C 150-180-200 mm